Forum nie tylko o Tibii i OTS...

Nie tylko o Tibii i OTS...


#1 2008-07-16 17:07:14

Qbczyk

Zbanowany

Za Duży Spam ;D
Skąd: Kąty Wrocławskie
Zarejestrowany: 2008-06-26
Posty: 275

CipSoft Ogłasza

Witam mam dla was informację od Cipsoft, (nie wiem wiem czy zły dział więc jak zły to proszę przenieść.)
nie zauważyłem tego na forum więc proszę żeby przetłumaczyć na Język Polski

http://img291.imageshack.us/img291/8587/moneyratqm7.jpgMoney Makes Tibia Go Round
In this month's article, we invite you to take a look at how Tibia’s economy works. Where do all the treasures come from and where do they go? Why is it important that items are taken out of the game? What does CipSoft do to keep Tibia’s economy running? Read it all today in our latest article!

Pozdrawiam
Qbczyk


Myślisz Że Jesteś Lepszy Ale Się Mylisz... Hail_/

Offline

 

#2 2008-07-16 17:23:11

Hero

http://i35.tinypic.com/71u5wo.gif

Ukradli O Ja Biedny
Skąd: Się Tu Znalazłem ?
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 1030
Nick: _CrossBow3r_ i hack =///
Profesja: Alexander-Silkroad i hack =///
Server: 54 i Hack =///
WWW

Re: CipSoft Ogłasza

Proszę Oto Tłumaczenie Pochodzi One z tibia.pl

Przyglądając się dokładniej Tibii, możemy zobaczyć, iż cała gra kręci się wokół wymiany. Od pierwszej buławy, którą kupisz w Rookgaardzie do bezcennej zbroi, od strzał i bełtów do plecaków run Sudden Death - widać, że wszystko kręci się wokół handlu.
Tuż obok punktów doświadczenia, właśnie pieniądze są rzeczą, która najbardziej się liczy, gdyż gracze muszą je inwestować, by awansować na wyższy poziom w grze. Potrzebują lepszych przedmiotów, ażeby polować efektywniej. Są to nie tylko broń i zbroje, ale również przedmioty, które należą do podstawowego wyposażenia każdego dobrego odkrywcy, takie jak runy, mana potiony i oczywiście health potiony. Wiele z nich można kupić w sklepach, lecz nie wszystkie. Przedmioty, które są najbardziej pożądane, mogą zostać zdobyte jedynie poprzez zadania, lub też złupione z potwora - mogą także być po prostu kupione od innego gracza, który sprzedaje te skarby, żeby na tym zarobić.
Wszyscy Tibijscy gracze są członkami ekonomicznego systemu i zachowują się tak, aby odnieść sukces. 'Czy ten gracz za dużo nie chce za tą buławę? Opłaca mi się zainwestować wszystkie oszczędności w ten nowy miecz? Za jaką cenę powinienem sprzedać tę tarczę, którą właśnie znalazłem, nie wyceniając jej w sklepie?' Doświadczeni gracze, którzy posiadają postacie z wysokimi poziomami, są mistrzami w ekonomii Tibijskiej. Znają najbardziej efektywne miejsca do polowań oraz wiedzą, dzięki którym potworom zwraca się koszt wyprawy. Kalkulują z nadzwyczajną dokładnością, czy potwór, na którego mają zamiar polować, może im zwrócić pieniądze, które wydali na przygotowanie się do tego. W Tibii dobra głowa do interesów jest kluczem do sukcesu.

Offline

 

#3 2008-07-17 10:41:42

Qbczyk

Zbanowany

Za Duży Spam ;D
Skąd: Kąty Wrocławskie
Zarejestrowany: 2008-06-26
Posty: 275

Re: CipSoft Ogłasza

dzięki hero ^^ hehe

Pozdrawiam
Qbczyk


Myślisz Że Jesteś Lepszy Ale Się Mylisz... Hail_/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa