Forum nie tylko o Tibii i OTS...

Nie tylko o Tibii i OTS...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-10-06 17:15:48

Itachi

http://i33.tinypic.com/2v2gq5x.gif

4376608
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 288

Zgarniaj nagrody

www.lockerz.com
Co to Lockerz?

Lockerz jest portalem społecznościowym mąjcym na zadanie zrzeszenie ludzi w jednym portalu gdzie będą mogli porozmawiać, zagrać w gry, posłuchać muzyki, oglądać filmiki a nawet wygrać nagrody!
Jaką mam pewność że to nie oszustwo?

Masz gwarancję że otrzymasz swoją nagrodę! Bo Lockerz jest prawdziwą firmą. Oraz jest finansowana przez Liberty Media, która jest jedną z największych firm medialnych w USA. A szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.
Jakie nagrody mogę wygrać?

Nagród jest bardzo dużo! Począwszy od zwykłych przedmiotów takich jak: Buty, pierścionki, torebki, skutery, książki a nawet pistolety do paintballa. Także możesz wygrać gadzety elektroniczne, takie jak: Laptopy, telewizory, pendrivy, konsole do gier (PS3, XBOX), odtwarzacze muzyki (Ipody), odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe i gry.

Dodatkowo możesz sobie zamówić np. Prywatny koncert grupy muzycznej





Zdjęcia niektórych nagród można zobaczyć w galeri, lub klikając TU.
Czy nagrody są wysyłane do Polski?

Aktualnie do Polski i innych krajów poza USA nie wysyłają, przyczyną jest to iż strona aktualnie jest w wersji beta i wszystko dostępne będzie w najbliższym czasie.



Nagrody do Europy będą wysyłane już 15/10/09 (15 października), więc mamy czas by nazbierać sobie trochę punktów.
Ale jak te nagrody zdobyć?

Dokładniej to te nagrody się wymienia za punkty które zdobyliśmy podczas aktywności w portalu.

Dokładniej punkty dostajesz za:

Za l ogowanie się codziennie 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)

Za odpowiadanie na pytania (dailes) 2 -10 PTZ (Z-Lister 4 - 20 PTZ)

Za zapraszanie znajomych 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)

Za zagranie w grę na poczatku do 60 PTZ





Punkty resetują się z początkiem nowego roku. Chyba że będziemy mogli je przenieść na następny rok.
A co to jest ten Z-Lister?

Z-Lister jest takim ViP'em który zaprosił 20 osób lub więcej. Dostaje on podwojone punkty i ViP shopping czyli sklep dla ViP'ów.





Okres trwania tego ViP'a resetuje się z początkiem nowego roku.

Wiadomosci skopiowane.
Jesli ktos chce zaproszenie niech napisze mi na maila

tomke1234@gmail.com
lub na gg
4376608

Duzo mi to pomoze, potrzebuje jeszcze zaledwie 14 osob.
Wy tez mozecie zaczasc zbierac te punkty.
Narazie pula nagrod jest pusta. Nowe nagrody od 15 pazdziernika, ale punkty juz mozna zbierac.
Ja zbieram na PSP(220pkt[200 konsola i 20pkt przesylka do polski])
Z gory dzieki, Itachi


http://www.pokeplushies.com/images/plushies/pokemon/006_shiny.gif
http://cda.pl/gry-online/4/tort.php Zagrajcie sobie fajna giera!(jak chcecie sie wyżyć)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Durrat Alarous Marina 40