Forum nie tylko o Tibii i OTS...

Nie tylko o Tibii i OTS...


  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

#1 2011-12-21 21:47:27

Storm

http://i37.tinypic.com/okc0lk.gif

Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 4

Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

Witam
Nie wiedziałem, gdzie umieścić taki temat, więc umieszczam w tym dziale.

Chcesz zarobić pieniądze na drobne wydatki, a z czasem coraz większe sumy?
Zapraszam Cię do skorzystania z pewnego serwisu (LINKU NIE PODAJE, WIĘC NIE NARUSZAM REGULAMINU). Jest to francuski serwis, który płaci za wyświetlanie reklam (konkretnie zbieranie pkt). Punkty uzbierane przez miesiąc są podliczane na koniec miesiąca i zamieniane na prawdziwe pieniądze.

Wiele osób nie wierzy takich serwisom, gdyż wiele powstaje takich, żeby tylko wyłudzić pieniądze na ludziach. Otóż NIE ! Temu serwisowi zaufało prawie 500tys. ludzi z całego świata (przyznam, że polaków jest bardzo wielu).

No to przejdźmy do samego sposobu.
Po rejestracji na stronie, instalujemy (ale nie musimy, chociaż z tego jest najlepszy dochód) program, który wyświetla banery reklamowe na pulpicie komputera. Zajmuje niewiele miejsca i nie muli internetu ani komputera. Za włączony baner otrzymujemy 1 pkt/1 min. Jest także kilka innych sposobów na zarabianie pkt na stronie, między innymi gry, bonusowe reklamy itp.

Dodatkowym plusem na zarabianie pkt są poleceni. Są to ludzie których namówiłeś do serwisu. Od każdej zarejestrowanej osoby otrzymujesz 10% jej pkt (tych za baner i bonusowe). Oczywiście ta osoba nie traci tych 10%, to ty otrzymujesz je w zależności ile ta osoba zarobiła. I tutaj właśnie zaczyna się najlepszy dochód.
Otóż tworzy się "piramidy" czyli osoba pod osobą (każda osoba pod osobą która jest pod tobą daje ci 10%). Dla przykładu: zaprosiłeś kolege - dostajesz 10% od niego. Kolega zaprosił 2 osoby - dostajesz po 10% od każdej osoby.

Za każde 1000 zdobytych pkt otrzymujemy 0.10-0.14$. Z początku jest to mało, ale gdy rozkręci się więcej osób, liczby te zmieniają znaczenie

Tak, więc przyszło i mi założyć taką piramidę. Jako, że poważnie podchodzę do sprawy gwarantuje osobom, które będą zdobywać pkt (poczynając od najlepszych) będą dostawać odemnie kolejne osoby, które namówie. Jeśli jest ktoś chętny, mogę podać link (tutaj nie mogę, regulamin nie pozwala) do poradnika który zrobiłem, na którym są opisane screeny.


JEŚLI CHCE KTOŚ DOŁĄCZYĆ DO PIRAMIDY PROSZĘ O KONTAKT W TEMACIE, LUB LEPIEJ NA GG 18481700 - TAM PODAM LINK DO REJESTRACJI, GDYŻ POSIADAM LINKI KAŻDEJ OSOBY KTÓRĄ ZAPROSIŁEM I WYBIERAM OSOBĘ POD KTÓRĄ DOJDZIE NOWY UCZESTNIK

PS: Jeśli nie wierzycie, to odrazu mówię, że nie ukrywam się, podałem wam prywatny numer GG, mój e-mail do rejestracji tego konta także jest prywatny. Proszę moderatorów/admina o nie kasowanie posta, może to pomóc zarobić wielu osobom i przyznam, że trochę namęczyłem się przy pisaniu

Offline

 

#2 2011-12-21 22:11:00

Storm

http://i37.tinypic.com/okc0lk.gif

Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 4

Re: Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

Oj przepraszam, zapomniałem dopisać, że wystarczy ok. 50~ dobrze zbierających pkt osób, aby mieć co miesiąc ok 20$

Offline

 

#3 2011-12-23 14:59:28

Storm

http://i37.tinypic.com/okc0lk.gif

Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 4

Re: Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

--- Odświeżam ---
Dołącz do piramidy już dziś, napisz na gg 18481700 dostaniesz link i pewność, że jeśli będziesz aktywnie zbierał pkt dostaniesz ludzi pod siebie.
Zostało 8 dni tego miesiąca, więc od nowego miesiąca zbieramy kolejne pkt.
Nie czekaj, dołącz dziś

Offline

 

#4 2012-01-03 17:07:10

Storm

http://i37.tinypic.com/okc0lk.gif

Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 4

Re: Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

Odświeżam, nowy miesiąc ! Przelicznik z miesiąca na miesiąc rośnie w górę

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Chcesz zarobić niewielkie pieniądze nie robiąc zbyt wiele? <SPRAWDŹ>

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Senec nĂĄdrĹž na Ĺžumpu